Ogłoszenie o zamówieniu publicznym pn.: Modernizacja pomieszczeń szatni przy sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Brzoziu [IR.271.5.14.2026]
Wybór oferty IR.271.5.14.2026 (PDF | 327,86KB)
Informacja z otwarcia ofert IR.271.5.14.2026 (PDF | 317,42KB)
Informacja o kwotach IR.271.5.14.2026 (PDF | 302,27KB)
Odpowiedź na pytania Wykonawcy_2 (PDF | 317,54KB)
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (PDF | 35,99KB)
Zmiana SWZ-3 (PDF | 317,29KB)
Odpowiedź na pytania Wykonawcy (ZIP | 1,20MB)
Ogłoszenie o zamówieniu IR.271.5.14.2026 (PDF | 134,83KB)
SWZ_IR.271.5.14.2026 (PDF | 582,56KB)
Załączniki do SWZ od 1 do 10 (ZIP | 7,03MB)
Liczba wyników: 1
Metryczka
-
Wytworzono:08-07-2026przez: Katarzyna Sokalska
-
Wprowadzono przez:Katarzyna Sokalska
-
Udostępniono:08-07-2026, 10:59
-
Zmodyfikowano:06-08-2026, 08:35przez: Katarzyna Sokalska
-
Osoba odpowiedzialna:Katarzyna Sokalska
-
Podmiot udostępniający:Urząd Gminy BrzozieOdwiedzin: 143
Trwa ładowanie, proszę czekać
-
modyfikacja strony:06-08-2026 08:35:32przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:30-07-2026 09:15:34przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:30-07-2026 08:19:19przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:23-07-2026 14:38:24przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:21-07-2026 09:02:25przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:21-07-2026 08:58:21przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:21-07-2026 08:39:50przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:21-07-2026 08:37:48przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:08-07-2026 11:18:54przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:08-07-2026 11:02:52przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:08-07-2026 11:02:31przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:08-07-2026 10:59:19przez: Katarzyna Sokalska