Ogłoszenie o zamówieniu publicznym pn.:Dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni poszczególnych jednostek organizacyjnych Gminy Brzozie [IR.271.5.11.2024]
Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 67,61KB)
Wybór oferty IR.271.5.11.2024 (PDF | 273,87KB)
Informacja z otwarcia ofert IR.271.5.11.2024 (PDF | 298,51KB)
Informacja o kwotach IR.271.5.11.2024 (PDF | 215,78KB)
Ogłoszenie o zamówieniu publicznym IR.271.5.11.2024 (PDF | 131,21KB)
SWZ. IR.271.5.11.2024 (DOCX | 80,20KB)
Załącznik nr 1 Formularz ofertowy (DOCX | 32,46KB)
Załącznik nr 2 oświadczenie wykonawcy art 125 ust. 1Pzp5 (DOC | 43,00KB)
Załącznik nr 3 oświadczenie art. 125 ust 1 w zw. 125 ust 52 (DOC | 39,50KB)
Załącznik nr 4 oświadczenie art 117 ust 4 Pzp3 (DOC | 35,50KB)
Załącznik nr 5 zobowiązanie podm2 (DOC | 41,50KB)
Załącznik nr 6 wykaz_dostaw (DOCX | 19,59KB)
Załącznik nr 7 aktualność oświadczenia art 125 ust. 13 (DOCX | 17,68KB)
Załącznik nr 8 wzór umowy (DOC | 136,50KB)
-
Wytworzono:09-10-2024przez: Katarzyna Sokalska
-
Wprowadzono przez:Katarzyna Sokalska
-
Udostępniono:09-10-2024, 11:09
-
Zmodyfikowano:14-01-2026, 11:56przez: Katarzyna Sokalska
-
Osoba odpowiedzialna:Katarzyna Sokalska
-
Podmiot udostępniający:Urząd Gminy BrzozieOdwiedzin: 549
-
modyfikacja strony:14-01-2026 11:56:36przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:14-01-2026 11:56:28przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:14-01-2026 11:56:19przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:14-01-2026 11:56:05przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:14-01-2026 11:56:00przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:14-01-2026 11:55:54przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:14-01-2026 11:55:49przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:14-01-2026 11:55:43przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:20-12-2024 11:37:52przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:15-11-2024 10:20:22przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:18-10-2024 13:29:32przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:18-10-2024 08:18:48przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:09-10-2024 11:24:47przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:09-10-2024 11:10:14przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:09-10-2024 11:09:57przez: Katarzyna Sokalska
-
modyfikacja strony:09-10-2024 11:09:35przez: Katarzyna Sokalska